• Academia Avanç ha añadido una nueva oferta a My360: Ahora aprender IDIOMAS te costará la MITAD ¡50% en Matrícula!
  Hace 8 años
 • Raül Ruiz Gámez y {target} ahora son amigos
  Hace 8 años
 • Academia Avanç ha actualizado una entrada en el blog El Mètode Avanç...
  Hace 8 años

   

  Tenim un mètode d’ensenyança eficaç i dinàmic. Ens preocupem de que els nostres alumnes estiguin còmodes i sentin ganes de participar activament a classe.

  Preparem a fons les nostres classes. Fem que siguin amenes, variades i creatives. Cada classe s’imparteix seguint un guió on s’han anotat de forma ordenada les activitats que es realitzaran, en aquest planning queda reflectit tot el que es va ensenyant i sobre quins aspectes cal insistir. Al començar s’explica a l’alumne el que es farà a cada classe. A l’acabar es fa un ràpid recompte oral del que s’ha fet i après aquell dia.

  Metode

   

  Idiomes

  Treballem amb mètodes moderns molt diversos, mètodes gramaticals i textos d’actualitat com a reforç lingüístic.Des del primer moment es parla només la llengua estrangera. Es debaten temes d'actualitat i es fan exercicis d’audició per desenvolupar la comprensió oral.Per a la preparació d'exàmens oficials, es fan classes especialitzades seguint un temari específic.Seguiment i avaluació continus: Al llarg del període de formació, l’alumne passa proves periòdiques tant escrites com orals, per comprovar que es compleix el programa.

   

  Reforç escolar

  Oferim una proposta d’ensenyança individualitzada. Elaborem un pla de reforç personal per a cada alumne d’acord a les seves necessitats i els preparem per als exàmens, seguint sempre el programa del col.legi.

   

  Avaluació final

  Al final del curs es realitzarà una avaluació general. Analitzarem els resultats aconseguits i el grau de satisfacció de tots els participants en els diversos cursos, ja sigui en empreses, reforç escolar, classes d’idiomes individuals o en grup. D’acord amb els resultats orientarem als alumnes per al següent curs.

   

 • Academia Avanç ha actualizado una entrada en el blog El Metode Avanç...
  Hace 8 años

  Tenim un mètode d’ensenyança eficaç i dinàmic.

   

  Ens preocupem de que els nostres alumnes estiguin còmodes i sentin ganes de participar activament a classe.

   

  Preparem a fons les nostres classes. Fem que siguin amenes, variades i creatives. Cada classe s’imparteix seguint un guió on s’han anotat de forma ordenada les activitats que es realitzaran, en aquest planning queda reflectit tot el que es va ensenyant i sobre quins aspectes cal insistir. Al començar s’explica a l’alumne el que es farà a cada classe. A l’acabar es fa un ràpid recompte oral del que s’ha fet i après aquell dia.

  Metode

   

  Idiomes

  Treballem amb mètodes moderns molt diversos, mètodes gramaticals i textos d’actualitat com a reforç lingüístic.Des del primer moment es parla només la llengua estrangera. Es debaten temes d'actualitat i es fan exercicis d’audició per desenvolupar la comprensió oral.Per a la preparació d'exàmens oficials, es fan classes especialitzades seguint un temari específic.Seguiment i avaluació continus: Al llarg del període de formació, l’alumne passa proves periòdiques tant escrites com orals, per comprovar que es compleix el programa.

   

  Reforç escolar

  Oferim una proposta d’ensenyança individualitzada. Elaborem un pla de reforç personal per a cada alumne d’acord a les seves necessitats i els preparem per als exàmens, seguint sempre el programa del col.legi.

   

  Avaluació final

  Al final del curs es realitzarà una avaluació general. Analitzarem els resultats aconseguits i el grau de satisfacció de tots els participants en els diversos cursos, ja sigui en empreses, reforç escolar, classes d’idiomes individuals o en grup. D’acord amb els resultats orientarem als alumnes per al següent curs.

 • Academia Avanç ha creado una entrada en el blog adsfasd...
  Hace 8 años

  hola estoy probando

Podrías conocerlos

Please login to see your suggestions!!

My Entradas de Blog

My Código QR

Utiliza este código para mostrarlo desde tu móvil, o incluso puedes imprimirlo, para convertir rápidamente a tus amigos, familia y conocidos en miembros de tu "Downline".
QR Code
Así, se convertirán literalmente en tus generadores de comisiones personales ¡Para siempre!